Aromaty, które wyzwolą
najpiękniejsze emocje.

Bogata paleta zapachów pozwala na nieograniczone możliwości dopasowania idealnego bukietu identyfikującego Twoją markę. Możesz wybrać gotowy aromat, lub go zaprojektować w naszym laboratorium, co nada jeszcze większego indywidualizmu Twojej marce.

Inspirujące aromaty z serii
Nature Collection naturalnie
wprowadzają pozytywny nastrój.

Seria zapachów inspirowana naturalną przyrodą, która pozwala się oderwać od codzienności, przywołać wspomnienia spaceru po lesie, czy też wyprawy nad jezioro. Dzięki NATURE COLLECTION, klimat tych wspomnień wprawi Cię w pozytywny nastrój i doda energii do działania.

Unoszącą się w powietrzu elegancjęzapewniają aromaty z kolekcji GALLANTRY od Mystic Rivers™.

Kolekcja zapachów stworzona z myślą o branży związanej z wyrobami skórzanymi. Doskonale potęguje aromat wyrobów galanteryjnych, pozwala ujednolicić ich barwę zapachową nadając wyjątkowego efektu. Najczęściej znajduje zastosowanie w sklepach meblarskich, salonach samochodowych oraz butikach modowych oferujących produkty skórzane.

Świeżość przywołująca najpiękniejszewspomnienia zapewniają aromaty Luxury Collection od Mystic Rivers™.

Wyjątkowa seria aromatów, które uwodzą poczuciem niezależności, siły i pozytywnej energii. Kolekcja dedykowana dla miejsc odwiedzanych przez ludzi umiejących czerpać radość z życia, szczególnie doceniających wysoką jakość i prestiż otaczających ich przedmiotów.

Aromatyczne i wyrafinowane smakikojące najbardziej wymagające podniebienia zawarte zostały w kolekcji Appetite.
Kolekcja aromatów stworzona z myślą o restauracjach, kawiarniach i wszystkich miejscach związanych z sektorem HoReCa. Zapachy, dzięki którym twoi klienci spędzą w twoim lokalu więcej czasu, a ty zwiększysz swoje zyski. Seria, która sprawi, że goście twojej restauracji z przyjemnością odwiedzą ją ponownie.
Najbardziej inspirujące nuty kwiatowe połączone ze świeżą bryzą cechują wyjątkową kolekcję Flower.
Jest to kolekcja, w której odnajdzie swój zapach osoba o romantycznym usposobieniu ale również pewna siebie kobieta sukcesu. Każda kobieta kocha kwiaty, a nasze kompozycje pozwolą jej poczuć się wyjątkowo.
Wyszukane, niespotykane barwyzapachowe, które nadzwyczajnie intrygują w kolekcji FANCY.
Aromaty, które łączą w sobie stonowane zapachy drzewne oraz słodkie owocowe nuty przeplatane świeżością cytrusów.  Kolekcja, która w zależności od oczekiwań pobudza lub koi twoje zmysły.