Aromatyzacja - Pytania i odpowiedzi

Tak, posiadamy w swojej ofercie również zapachy nie zawierające alergenów.

Dzięki aromatyzacji nasze samopoczucie polepsza się ale nie tylko -Nasz mózg również zaczyna intensywniej pracować!

Węch to jeden z najsilniejszych zmysłów, dzięki odpowiedniemu komponowaniu zapachów możemy mieć wpływ w zależności od naszych oczekiwań na samopoczucie lub podejmowane decyzje.

Duże pomieszczenia nie są przeszkodą, posiadamy urządzenia dostosowane do każdego metrażu!

-Tak, w naszej ofercie posiadamy specjalny Odor Remover, który pozwala nam pozbyć się nieprzyjemnych zapachów

Posiadamy ponad 350 różnych kompozycji zapachowych. Wszystkie z nich zostały zaprojektowane przez najlepszych Francuskich projektantów zapachowych.

Nasze urządzenia są praktycznie bezdotykowe. Wystarczy nastawić urządzenie na samym początku a później cieszyć się tylko ładnym zapachem.

Oczywiście, w naszej ofercie istnieje możliwość stworzenia indywidualnego logotypu zapachowego, który na Państwa potrzeby zostanie stworzony przez kadrę naszych wykwalifikowanych specjalistów. Jednocześnie gwarantujemy unikatowość stworzonego dla Was zapachu.

Zapach pozytywnie wpływa na nasz mózg, pozwala nam się zrelaksować oraz odprężyć. Posiada dodatkowe zalety dzięki którym Twój sklep zwiększy sprzedaż i pozwoli uzyskać kolejnych stałych klientów, a także podnieść profesjonalizm Twojej firmy. Aromatyzacja pomieszczeń handlowo-usługowych daje nam szereg korzyści m.in. Podnosi komfort przebywających w nich osób, wyróżnia firmę na tle konkurencji i jednocześnie sprawia że staje się ona bardziej rozpoznawalna, lepiej oceniana i bardziej zapada w pamięć.

Tak, aromatyzacja mieszkań pozytywnie wpływa na domowników. Zapachy bardzo mocno zapadają w naszej pamięci, dzięki czemu jesteśmy w stanie przywołać najprzyjemniejsze wspomnienia z przeszłości. Większość z nas traktuje swój dom jako oazę, która daje nam wytchnienie od trudu dnia codziennego. Dzięki odpowiednim kompozycjom zapachowym jesteśmy w stanie spotęgować te odczucia uzyskując poprawę nastroju.

Z profesjonalnej aromatyzacji korzystają firmy i instytucje które dbają o swój wizerunek i zależy im na stworzeniu odpowiedniej atmosfery w swoim lokalu. Oferta aroma marketingu skierowana jest do wszystkich tych którzy chcą polepszyć komfort swoich klientów oraz pracowników. Bogaty wachlarz aromatów pozwala nam dobrać odpowiedni aromat bez względu na branżę m.in. sklepy odzieżowe, spożywcze, gabinety lekarskie, puby, salony kosmetyczne, kasyna, biurowce, gabinety stomatologiczne.

Nasze urządzenia dają możliwość ustawień intensywności oraz częstotliwości dozowania zapachu dzięki czemu możemy aromatyzować pomieszczenie wedle naszych upodobań.

ZAMÓWIENIA - Pytania i odpowiedzi

Staramy się aby zamówienia składane przez sklep internetowy realizowane były w 24h.

Możesz umówić się na prezentację urządzenia z naszym przedstawicielem i zakupić je bezpośrednio u niego. W przypadku zakupu on-line dyfuzory wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Tak, możesz zamówić indywidualny logotyp zapachowy, który będzie wizytówką Twojej placówki. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o procesie powstawania zapachu zaprojektowanego specjalnie dla Ciebie.

Tak, możesz wypożyczyć urządzenie. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli.

Oczywiście, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pomocą formularza kontaktowego w celu umówienia terminu konsultacji. Nasz przedstawiciel z przyjemnością spotka się z Tobą aby zaprezentować nasz produkt oraz dobrać zapach idealny dla Ciebie.