Magia zapachu, fakty i mity

Zapachy do biura a atmosfera pracy

Zapachy do biura, które poprawią efektywność pracy Twoich pracowników

Zapachy do biura a atmosfera w pracy – jaki to ma związek? Managerowie w firmach prześcigają się w pomysłach aby poprawić efektywność oraz komfort pracy swoich pracowników. Jest wiele czynników, które wpływają na efekty pracy oraz to aby długoletni staż nie stał się codziennym nudnym obowiązkiem. Coraz częstszym rozwiązaniem aby uniknąć rutyny oraz zredukować stres, który towarzyszy nam każdego dnia jest aromamarketing. Naukowcy udowodnili, że odpowiednio dobrane zapachy do biura pozytywnie wpływają na efektywność pracy umysłowej.

Czy wiedziałeś, że aromamarketing sensoryczny może mieć wpływ na wyniki osiągane przez Twój zespół?
Popraw komfort pracy swoich pracowników!

Jaki zapach warto rozpylać w biurze?

  • Zapachy cytrusowe np. cytryna, mandarynka, grejpfrut– mają uspokajające właściwości oraz wzmacniają koncentrację, dają nam zastrzyk energii!
  • Aby zredukować emocjonalny stres zalecamy zapachy kwiatowe np.  lawenda, lilia, róża .
  • Orzeźwiający zapach mięty odświeży umysł!

Jaki zapach do biura?

Szeroki wachlarz zapachów powoli Ci na zapachowe szaleństwo, które będzie wzbudzać zainteresowanie i ekscytację klientów oraz pracowników. Aromamarketing daje szerokie możliwości zapachowe, nie musisz ograniczać się tylko do zapachów ukierunkowanych na podwyższanie statystyk Twoich pracowników, możesz użyć tematycznego zapachu do biura np. w okresie świątecznym, który pozytywnie będzie wpływał na nastrój w Twoim otoczeniu.

Aromamarketing wzbudzi pozytywne odczucia nie tylko w pracownikach ale i gościach, którzy będą odwiedzać Twoje biuro. Urządzenia do rozpylania zapachów cieszą się coraz większa popularnością. Zaleca się aby zapachy stosować w miejscach pracy oraz w miejscach spotkań biznesowych np. w salach konferencyjnych. Aromatyzacja podniesie prestiż firmy oraz wyróżni ją na tle konkurencji. Zastosuj zapach do biura, który będzie Twoją wizytówką zapachową.

Profesjonalne zapachy do biura to coraz częściej stosowane rozwiązanie, które realnie wpływa na lepsze efekty pracy.

Powrót do listy